web tasarımı birde bizden dinleyin

Web Tasarım Olayını Bir de Bizden Dinleyin

Web tasarım hakkında internet ortamında birçok bilgiye rast gelmişsinizdir. Ancak dikkat ederseniz, web tasarım hakkında internette karşılaştığınız bilgilerin birçoğu size bir şey ifade etmez. Çünkü birçoğu yüzeysel ya da yanlıştır.

KRY Dijital firması olarak sosyal sorumluluk kapsamında, sizlere doyurucu ve doğru bilgileri vermeye devam ediyoruz. Bu kapsamda web tasarım kavramını bir de bizden dinlemenizin yararlı olacağını düşünüyoruz. Hazırsanız hemen anlatmaya başlayalım.

İyi Bir Web Tasarım Firması Nasıl Olmalıdır?

İyi Bir Web Tasarım Firması Nasıl Olmalıdır?

Tabi ki işiniz gereği web tasarım hakkında temel bilgilere sahip olmanız gerekir. Zaten hiçbir firma teknik sırlarını kimseye vermek istemez. Haklı olarak!

Ancak iyi bir firma ile çalışmanız gerekir. Özellikle söz konusu tasarım olduğunda.

Peki ama iyi bir web tasarım firması nasıl olur? Ya da firmanın iyi olup olmadığını nereden anlayacaksınız. Aslında bu soruların cevabı oldukça basit ve cevapları sizler için aşağıda maddeler halinde sıralayalım:

  • İyi bir web tasarım firması öncelikle şeffaftır. Süreç hakkında müşterilerine bilgi verir.
  • Ulaşılırdır. Hem işi aldığı sırada, hem de işi yaptığı sırada…
  • Profesyonel ve deneyimli bir kadroya sahip olması ki, bizce en önemli kriter budur. Çünkü deneyimli bir kadroya sahip olmayan bir firma her zaman için sizleri zarar uğratacak ve zaman kaybettirecektir.
  • Farklı ve sade tasarımlar gerçekleştirir.
  • Kısa sürede firmanın yaptığı çalışmaların kaliteli olduğunu anlarsınız.
En İyi Web Tasarımlarını Nasıl Yapıyoruz?

En İyi Web Tasarımlarını Nasıl Yapıyoruz?

Tabi ki öncelikle müşterilerimizin ne istediğini anlamaya çalışıyoruz. Çünkü tasarımda müşterilerimizin istekleri de bizim için önemlidir. daha sonra web dizayn işlemlerinde planlama yapıyoruz. Yani ekibimizle birlikte kendimize yol haritası oluşturuyoruz.

Tasarımlarımız iki aşamadan meydana geliyor. Birinci aşamada tüm ekip beyin fırtınası yaparak, ne yapacağımıza karar veriyoruz. İkinci aşamada ise yazılım ile web tasarımın iskeletini oluşturuyoruz ve iskeleti deriyle yani kullanıcı deneyimi sağlayan diğer unsurlarla buluşturuyoruz.

İyi bir alan adına sahip olmanızı sağlıyoruz. Çünkü ilk başta alacağınız alan adı, hem sitenizin yaşamı boyunca kalıcı olacak, hem de sitenin başarını belirleyecek. İşinizle ve konuyla alakalı web site alan adını aldıktan sonra, web sitenizin en iyi sunucularda barınmasını sağlıyoruz. Böylece siteniz sorunsuz çalışıyor ve aynı zamanda sıkı bir güvenliğe sahip oluyor.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra web sitesinin içini kaliteli içeriklerle dolduruyoruz. En ideal resimler, logolar, videolar ve makalelerle…

Mutlaka Okumalısın ! Web yazılım hakkında bilgi sahibi olmak için krydijital.com/web-yazilim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Kurumsal Web Siteleri Bizim Elimizden Geçiyor

En İyi Kurumsal Web Siteleri Bizim Elimizden Geçiyor

Bireysel web sitesi ile kurumsal web sitesi tasarımı arasında fark vardır. kurumsal olan web sitelerin tasarımı nispeten daha zordur. En iyi kurumsal web siteleri, en iyi planlar ve kurallar bütünü gözetilerek oluşturulur.

Logo ve alan adı kurumsal siteler için oldukça önemlidir. Ayrıca güvenlik de birinci öncelikler arasındadır. Çünkü kurumsal firmaların ticari sırları vardır ve bu sırların üçüncü kişilerin eline geçmesi istenmez.

Kurumsal web sitesinde kullanılacak kelimelerin anlamlarının da büyük önemi vardır. Yazı fontundan, arka fon rengine kadar kurumsal olarak tasarlanması gerekir.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Sizler için özel olarak sunduğumuz web tasarım hizmetleri aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır:

  • Alan adı seçimi,
  • Sunucu seçimi,
  • Web yazılım,
  • Web sitesindeki tüm içeriklerin hazırlanması,
  • Test yayını
Neden En İyi Tasarıma Sahip Olmak Zorundasınız?

Neden En İyi Tasarıma Sahip Olmak Zorundasınız?

“Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz” şaka şaka… Tabi ki paraya da ihtiyacımız var. Ancak şu ana kadar müşterilerimize en iyi tasarımları sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Madem alacağınız bir hizmete para ödüyorsunuz, neden en iyisine sahip olmayasınız? Ancak tabi ki kalitenin de bir bedeli vardır. Yani iyi bir çalışma istiyorsanız ya da şöyle diyelim, kaliteli ve uzun ömürlü bir tasarım istiyorsanız, kesenin ağzını açmak zorundasınız. Bu kural her sektör için geçerlidir.

Yani kaliteyi ucuza alın diyen reklamlara sakın kanmayın. Bir hizmet ya da ürün ya ucuzdur, ya da kalitelidir. Bunun ortası hiçbir zaman olmamıştır.

İyi bir tasarıma sahip olursanız, rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Başınız ağrımaz. Ne öncesinde, ne de sonrasında…

Kötü bir tasarım sonrasında sürekli düzeltmelere para harcamak zorunda kalmazsınız. Çünkü böyle bir durum size kaliteli tasarımdan daha pahalıya mal olacaktır.

Web Tasarım Yaptırdıktan Sonra İşiniz Bitiyor mu?

Web Tasarım Yaptırdıktan Sonra İşiniz Bitiyor mu?

Tabi ki hayır! Web tasarım yaptırdıktan sonra, işiniz devam edecek. Üstelik daha zorlu bir şekilde. Çünkü, web tasarım aslında bir süreçtir. Bu süreçte ise sürekli bakım ve çalışma vardır.

Mesela SEO işlemleri neden yapılır? Web sitelerinin arama motorlarında ilk sırada kalabilmesi için… İyi de web siteleri en baştan iyi bir şekilde tasarlanmışsa zaten ilk sırada yer almazlar mı? Tabi ki hayır. Çünkü kullanıcı alışkanlıkları sürekli değişir ve buna paralel olarak arama motorlarının da kriterleri sürekli olarak değişir.

Bu durum ise web sitelerinin sürekli yenilenmesini zorunlu kılar.

Bir diğer değişim gerektiren mesele ise güvenliktir. Web siteleri sürekli olarak güvenli tutulmak zorundadır. Yeni virüslerin yazılması ve internet ortamına sokulması, güvenliğinde sürekli olarak güncellenmesini zorunlu hale getirir.

Eski içeriklerin de sürekli olarak güncellenmesi gerekir. Çünkü aynı içeriklerden internet ziyaretçileri sıkılır. Bu tıpkı aynı kitabı 10 kere okumak gibidir. Bir süre sonra okumayı bırakacak ve yeni kitaplara ihtiyaç duyacaksınız.

Web Sitesi Tasarım Fiyatlarımız

Kaliteyi ucuza kesinlikle vermiyoruz. Ancak ödediğiniz paranın tam karşılığını en iyi şekilde veriyoruz. Web sitesi tasarım fiyatları ve daha fazlası için bizlere paketler sayfamızdaki kanallardan yada iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bize Yazmaktan Geri Kalmayın!

Görüşleriniz bizim için değerli.

Sadece 12 Saat İçerisinde Cevap Vereceğimizden Emin Olabilirsiniz 🙂

Sizi en üst düzeye çıkaralım Web Sitenizi Arama Motorlarının En Üstüne Çıkarın