Google ADS Danışmanlığı ile İlgili En Çok Merak Ettikleriniz

İşletmeniz için yalnızca SEO çalışması yaptırmak yeterli olmayacak. Google ADS reklam hizmetlerinden de yararlanmanız gerekecek. Daha doğrusu Google ADS hizmeti de dahil olmak üzere tüm reklam hizmetleri SEO kapsamında değerlendirilebilir. Yani SEO çalışmalarının bir parçasıdır denebilir.

Bizde SEO çalışmaları kapsamında Google ve diğer arama motorlarının reklamlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Nasıl mı yapıyoruz? Nasıl yaptığımızı anlatmaya başlamadan önce, ADS kavramının ne olduğundan kısaca bahsedelim.

Google ADS Nedir?

Google Adwords reklam yani kısaca Google arama motorunun reklam hizmetidir. Özellikle Google arama motoruna yönelik reklam verme faaliyetidir.

Aslında bu reklam hizmetinin, üst sıralara çıkmanın daha hızlı yolu olduğunu söyleyebiliriz.

Neden Google Reklam Çalışması Yaptırmalısınız?

Neden Google Reklam Çalışması Yaptırmalısınız?

Tabi ki organik SEO çalışmalarıyla uzun ya da kısa vadede bir sonuca ulaşabilirsiniz. Yani web sitenizdeki trafiği artırabilirsiniz. Uzun ya da kısa vade diyoruz çünkü, web sitenizin durumuna ve kullanılan anahtar kelime yoğunluğuna göre ilk sırada yer almanız zaman alabilir.

Ancak Google Adwords çalışması ile hedef kitlenize görünür olmanız daha kolay ve kısa olacaktır. Tabi ki bu konuda uzman bir firma ile çalışırsanız.

Mutlaka Okumalısın ! SEO Danışmanlık hakkında bilgi sahibi olmak için krydijital.com/seo-danismanligi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Google Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi

Bu konuda uzman bir firma diyoruz, çünkü kötü yönetilen Google reklam yönetimi size pahalıya mal olacak ve web siteniz için hiç de iyi olmayan durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Mesela bir e-ticaret siteniz var ve hedef kitleye daha kolay ulaşabilmek adına, Google Adwords danışmanlığı almak istiyorsunuz. Diyelim ki bu işe 50 TL’lik bir bütçe ayıracaksınız. Tabi ki bütçeyi örnek olarak veriyoruz. Yoksa daha büyük bütçelerle daha uzun sürelerde de reklam verme olayını gerçekleştirebilirsiniz. Reklam için ödediğiniz rakamın size geri dönüşünün daha fazla olması gerekir. Yani potansiyel müşteri olarak.

Eğer bu beklentiniz karşılanmıyorsa ve reklam bütçesini artırdığınız ya da sürekli hale getirdiğiniz halde potansiyel müşteri beklentiniz boşa çıkmışsa, o zaman yanlış bir firma ile çalıştığınızı söyleyebiliriz.

Yani Google reklam yönetimi sanıldığı kadar kolay değildir ve tecrübeli ellerde gerçekleştirilmesi gerekir.

Google ADS Olayında Neler Yapıyoruz?

Google ADS reklam danışmanlığı kapsamında, aşağıdaki işlemleri gerçekleştiriyoruz:

 • Web siteniz için uygun anahtar kelimelere yönelik bütçe belirliyoruz.
 • Rakip analizi yaparak, zamandan kazanmanızı sağlıyoruz.
 • En az bütçe ile en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz.
 • Genel reklam optimizasyonu gerçekleştiriyoruz. Yani reklam çalışmalarınızı daha iyi hale getiriyoruz.
 • Deneme kuponları ile reklam yayınlarınızı gerçekleştiriyoruz. Çıkan sonuçlara göre iyileştirme ya da sıfırdan çalışma yapıyoruz.
 • Hedef kitle araştırması yapıyoruz.
 • Negatif kelime çalışması,
 • ADS hesap performans analizi,
 • Markanızın bilinirliğini artırma,
 • Tıklama oranını artırma,
 • Bölgesel sonuçlar için analiz ve diğer çalışmalar,
 • Reklamlarınızı Google politikalarına uygun hale getirme ve
 • Web sitesi ziyaretçilerini doğru sayfalara ulaştırma

Çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Reklam çalışmalarınızı analiz ediyoruz. Çıkan sonuçlara göre reklam başına ya da tıklama başına maliyet oranlarını ayarlıyoruz. Yani sadece Google ADS’e başlangıç yapmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız çalışmaya göre maliyet unsurlarını da hesaplıyoruz.

Böylece reklamlara fazla para harcamanızı ya da yaptığımız çalışmaların boşa gitmesini önlemiş oluyoruz.

Google ve Facebook Reklam Danışmanlığı Yapmak Bizim İşimiz

Google ve Facebook Reklam Danışmanlığı Yapmak Bizim İşimiz

Tabi ki yalnızca Google reklamlarını kullanmakla yetinmeyeceksiniz. Backlink çalışması kapsamında, sosyal medya platformlarının sunduğu reklam hizmetlerinden de yararlanmanız yararlı olacaktır. Aslında tamamen gereklidir.

Google reklam firmaları araştırması yaparak, web sitenizin reklamını diğer mecralarda da yapabilirsiniz. Daha doğrusu KRY Dijital firması olarak bizlerde bu tür çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Google reklam firmaları kavramını, sizler için arama motoru reklam hizmeti veren firma olarak anlamanız gerekir. Bizlerde o firmalardan bir tanesiyiz.

Google ve diğer arama motorlarındaki reklam faaliyetlerinizi yürütüyoruz. Düşük bütçelerle etkili sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Yukarıda saydığımız hizmet adımlarının hepsini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yaptığımız tüm çalışmalarla ilgili aylık ve dilerseniz üç aylık raporlarda verebiliyoruz.

Adwords Danışmanlığı Fiyatlarımız

Google ADS danışmanlığı hizmetinin süresine ve anahtar kelime yoğunluğuna göre fiyat belirliyoruz. Bu nedenden dolayı doğrudan fiyat veremiyoruz. Google ADS hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizler için yapacağımız çalışmalarda fiyat bilgisini de sizlere net bir şekilde vermiş oluruz.

Bize Yazmaktan Geri Kalmayın!

Görüşleriniz bizim için değerli.

Sadece 12 Saat İçerisinde Cevap Vereceğimizden Emin Olabilirsiniz 🙂

Sizi en üst düzeye çıkaralım Web Sitenizi Arama Motorlarının En Üstüne Çıkarın