Bize Güvenin

Bize Güven Gerisini Merak Etme Sen!

Türkiye’nin en iyi ekibine sahibiz ve piyasaya hızlı bir giriş yaptık. Önceki firmaların yaptığı hatalardan ders aldık ve web dünyasında sorunsuz ilerlemenizi sağlamak için buradayız.

Bize güvenin gerisini merak etmeyin!

gucumuzun kaynagi hizmetlerimizde

Gücümüzün Kaynağı Hizmetlerimizde

Web tasarım, web yazılım ve SEO danışmanlığı başta olmak üzere, 9 farklı alanda hizmet veriyoruz.

Web tasarım hizmetimiz sayesinde, alabileceğiniz en iyi tasarıma sahip olacaksınız. Çünkü en iyi ekip bizde!

Web yazılım hizmetimizde, kişisel ya da kurumsal web sitelerinizin iskelet yapısını sağlam bir şekilde oluşturuyoruz. Böylece uzun ömürlü ve farklı tasarıma sahip web sitelerine sahip oluyorsunuz.

Daha bitmedi!

SEO danışmanlığı hizmetimiz de var. Sizler için hiçbir masraftan kaçınmadık ve piyasanın en iyi SEO uzmanlarını bünyemize kattık. Artık gerisini arama motorları düşünsün.

Sizi arama motorlarına reklam edeceğiz.  Hem de en iyi şekilde. Google ADS danışmanlığımız sayesinde, parmakla gösterilir hale geleceksiniz.

WordPress Optimizasyonu acil servis ünitemize her gün yüzlerce hasta web sitesi geliyor. Hepsini tedavi edip, en kısa sürede taburcu olmalarını sağlıyoruz.

Güvenlik, insanların temel ihtiyaçları arasında yer alır. Aslında web siteleri için de aynı durum geçerlidir. WordPress tabanlı siteleriniz başta olmak üzere, tüm web sitelerinizin güvenliğini sağlıyoruz. Bizim güvenliğimizden hiçbir şey kaçamaz.

İnternet dünyasındaki gözünüz oluyoruz. Tüm reklam faaliyetlerinizi üstleniyoruz. İnternet reklamcılığı hizmetlerinden yararlandığınızda, daha görünür olacaksınız ve hedef kitlenize en kısa yoldan ulaşacaksınız.

Farklı ve ilginç çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Böylece, sosyal medyada da var olabilmenizi sağlıyoruz. Muazzam müşteri potansiyeline sahip olan sosyal medya platformlarında “Bende varım!” demek istemez misiniz?

Web sitenizi ziyaret edenlerin memnun kalmasını sağlıyoruz. En iyi kullanıcı deneyimi taktikleri bizde! Herkes web sitenizden memnun bir şekilde ayrılacak. Pardon! Ayrılmak istemeyecek!

İşimiz gücümüz çözüm

İşimiz Gücümüz Çözüm

Her işte olduğu gibi, web dünyasında da önemli olan sorunları çözmektir. Zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.

Aşağıdaki dört adımda tüm dijital sorunlarınızı çözüyoruz:

  • Analiz
  • Planlama
  • Aksiyon
  • Raporlama

KRY Dijital Dünyasında Yerinizi Alın

Tüm tasarım ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Böylece yalnızca çözümle ve en iyi tasarımlarla karşılaşacaksınız.

Web sitenizin değer kazandığınız ve aslında daha fazla yükseldiğinizi göreceksiniz.

Haydi ne duruyorsunuz?

KRY Dijital Ailesi

KRY Dijital Ailemiz

Koray ÇELİK

Founder

KRY Dijital Ailemiz

Melis BAYRAK

Graphic Designer

KRY Dijital Ailemiz

Ali ŞİMŞEK

Web Software Specialist

KRY Dijital Ailemiz

Derin SEZGİN

Social Media Expert

KRY Dijital Ailemiz

Can ÖZDEMİR

Frontend Developer

Sizi en üst düzeye çıkaralım Web Sitenizi Arama Motorlarının En Üstüne Çıkarın